top of page
штори.jpg

Текстиль - це вироби, які зроблені з ниток і волокон. Текстильні волокна в свою чергу діляться на: натуральні (природні); штучні.
В нашому салоні можна знайти майже всі типи із запронованих тканин. В основному із натуральних - це льон, віскоза, котон, штучні- поліестер, дралон. В залежності від призначення вашої кімнати (сонячна, не сонячна сторона), ми підбираємо відповідну тканину. З ціллю затемнити кімнату краще підійде блекаут, для не сонячної сторони як ідея може слугувати тканина яка просвічується- "штора-тюль".
Наш салон представляє широкий асортимент всіляких тканин, з яких можна виготовити різні види штор.

Римські штори будуть гарним рішенням для сучасного інтер'єру, захист від сонця і комфорт в управлінні. Своїм механізмом римські штори більш схожі до ролетів. Але головною відмінністю є те, що до них можна підібрати великий різновид варіантів доступних тканин і кольорових рішень. Римські штори практично не займають місця і не заважають при відкритті/закритті вікон. Головним їх завданням - захист від світла, з яким вони справляються відмінно. Для штори день-ніч використовують два типи тканини, для затемнення і навпаки, освітлення кімнати.

Австрійські штори, і де їх використовувати? Сьогодні вони актуальні для більшості стилів в інтер'єрі: респектабильна класика, всім відоме арт-деко, затишне кантрі. Обємність форм, вражаючі візерунки, ці штори можуть виступати як головний декоративний елемент у вашому приміщенні.

Японські штори - це вертикальне розміщення полотен (панелей) тканини, які рухаються по карнизам з 2-6 рядів. Для виготовлення японських штор використовується тканина, що і при виготовленні рулонних штор. За рахунок своєї якості японські штори надають безліч плюсів своїм власникам: не вигорають, відштовхують пил і вологу, захищають від сонця, наповнюють простором.

bottom of page