top of page

ПОСЛУГИ

заміри.png

ЗАМІРИ

Ми пропонуємо виїзд дизайнера для консультації та замірів.  На консультації з дизайнером ви зможете досягти взаємного розуміння та отримати корисні поради від професіонала. 

проект.png
пошиття.png

ПРОЄКТУВАННЯ

ПОШИТТЯ

Розробляємо ескізи, виходячи з ваших бажань. Дизайнерський нагляд гарантований від стадії ескізування до здачі готового проєкту.

Після затвердження ескізів з клієнтом, настає етап пошиття на основі розмірів, які були вказані в технологічній карті вашого замовлення. Термін пошиття триває протягом 14- 16 днів з моменту замовлення тканини.

навішування.png

НАВІШУВАННЯ

Команда Win Design завжди готова допомогти на будь-якому робочому етапі. Ми пропонуємо навішування виробу на вашій локації, тому що це швидко і ефективно. Ви займаєтесь своїми справами, поки ми створюємо для вас красу.

ДИЗАЙН

СОНЦЕЗАХИСТ

Карниз.jpg

АЛЮМІНІЄВІ 

системи.

Салон WinDesign надає чимало послуг, одною з яких є хімчистка та прання текстильних виробів. Хімчистка- це процес очищення текстилю за допомогою хімічних розчинників і спеціального обладнання. Цей метод використовується для видалення плям, забруднень, пилу, а також неприємних запахів з різних видів матеріалів, включаючи шовк, бавовну, льон, синтетичні тканини та інші.

Оскільки тканина має властивість забруднюватися з часом, її рекомендують періодично прати, щоб зберегти свіжий вигляд і естетичну привабливість. Професійне прання - це процес очищення штор спеціальним обладнанням та методами, які покращують кінцевий результат.

Салон надає ці послуги, адже краще довірити справу очищення тканини саме професіоналам. Чому?

woman-holding-a-brown-simple-throw-blanket.png

1. В залежності від матеріалу, з яких виготовлені штори або тюлі, ми пропонуємо різні методи очищення, які необхідно обов’язково враховувати.

2. При неправильному хімічному очищенні або ж пранні тканина може деформуватися чи навпаки стати ще більш брудною.

3. Якщо полотно важке або велике за розміром, то випрати його самостійно теж буде не можливо.

4. З першого етапу (зняття тканини) і  до останнього (навішування) вам не потрібно приділяти жодних зусиль. Необхідно лише розуміти, що ваші вироби в надійних руках і повернуться до вас ще в кращому вигляді.

bottom of page